Коллекції

 

Двері — невід’ємний та необхідний атрибут для будь-якого типу приміщень.

Каталог дверей від «PORTA KMI» пропонує вироби, що об’єднали в собі всю різноманітність дизайну та технічних рішень, у поєднанні із застосуванням сучасних технологій при розробці дверного полотна найвищої якості, з використанням як новітніх синтетичних, так і натуральних матеріалів.

Серед колекцій у нашому каталозі дверей Ви можете знайти наступні:

Під кожну колекцію ми пропонуємо найбільш підходящі дверні коробки та аксесуари — ручки, замки, шибки та інших невід’ємних елементів у дверному наборі. Незважаючи на стандартизовані розміри та габарити виробів, ми нерідко стикаємося з необхідністю виготовлення товарів на замовлення, що ми й готові взяти на себе в комплексних та дизайнерських проектах.

Широкий модельний ряд різних типів дверей дозволить підібрати модель, що максимально відповідає вимогам Вашого проекту. Універсальні та прості за формою виконання, стильні або ексклюзивні моделі — всі вони поєднують у собі високі технології та якість виконання, що відповідають вимогам найвибагливіших покупців.

Колекції представлених дверей оновлюються один раз на рік. До оновлень відноситься як додавання нових колекцій та окремих моделей до вже існуючих колекцій, так і поповнення кольорової гами, стилів ручок та фурнітури, а також багато іншого.