Поширені запитання

Вартістю дверей вважається вартість полотна і коробки.

У вартість полотна входить ціна самого полотна, скла і штапиків, петель і замка.
У вартість дверної коробки входить вартість безпосередньо коробки з двостороннім комплектом лиштви, гумовий ущільнювач, відповідна планка замку, петлі.

Додатково потрібно буде придбати тільки дверну ручку.

Для замовлення дверей потрібно знати ширину, висоту дверного отвору і товщину стіни. При визначенні товщини стіни варто враховують передбачувані декоративно-оздоблювальні матеріали (шпалери, штукатурка, керамічна плитка і т.д.)
Також заздалегідь визначитися зі стороною відкривання дверей (ліва / права).

Шпон — деревний матеріал, який представляє собою найтонші (менше 3 мм) листи деревини, які наклеюють на будь-яку поверхню з іншого матеріалу, наприклад, на МДФ або дерев’яний брус. Шпон — це більш дорогий і складний матеріал, тому шпоновані вироби дорожче.

Ламінат — це плівки, які під дією температури і тиску наклеюють на будь-яку поверхню, наприклад, на МДФ або дерев’яний брус. Цей клас покриттів представлений дуже широкою гамою кольорів.

Вибираючи двері в будь-якому покритті, було б неправильно говорити, що одне покриття гірше, а інше краще. Треба завжди керуватися своїми уподобаннями, загальною стилістикою і призначенням приміщень.

Стандартні вироби виготовляються за єдиними розмірами і моделям.
При виготовленні нестандартних замовлень вартість визначається в кожному конкретному випадку і подорожчання щодо стандартного вироби може скласти 30-50%.
Термін виготовлення стандартних виробів PORTA в синтетичному (штучному) покритті і дверей, покритих натуральним шпоном, а також металевих дверних виробів становить 45 днів. Нестандартні вироби виготовляються в термін 60 днів.

Відмінність, перш за все, візуальне. Двері з чвертю виступають над рівнем лиштви, а без чверті знаходяться врівень з ним. Двері з чвертю простіше в монтажі і регулюванні, на них встановлюється технічно простіша фурнітура. Двері без чверті оснащуються спеціальними прихованими 3D петлями і широкими наличниками прямокутної форми. Через цих відмінностей вартість двері без чверті перевищує номінальну вартість аналогічної двері з чвертю.
Двері з чвертю і без чверті - відмінності

Ширина лиштви нерегульованої коробки становить 60мм. Регульована дверна коробка оснащена двостороннім лиштвою шириною 60мм або 80мм. Ширина лиштви не впливає на вартість виробу.

Поставити нове полотно в стару коробку вдасться без проблем, якщо вироби (і старе, і нове):
— виготовлені на фабриці PORTA
— одного конструктивного типу (або з чвертю, або без чверті).
В інших випадках позитивний результат не гарантований.
Однак, стару коробку можна приховати під новою коробкою, що не демонтуючи стару. Якщо стара коробка — металева і забетонована в дверний отвір, то в цьому випадку потрібно використовувати дверну коробку PORTA RENOVA.

Двері PORTA встановлюються в приміщеннях, в яких закінчені оздоблювальні роботи. Дверна коробка встановлюється на готову підлогу, лиштви охоплюють вже повністю оброблені стіни.

Для догляду за виробами PORTA можна використовувати чистячі спреї, які не мають абразивних властивостей (Pronto і аналоги).
Не можна використовувати пральні порошки і господарське мило.
Ні в якому разі не застосовувати губки з абразивною поверхнею.
Металеву фурнітуру досить протирати серветкою (плюш, замша); не обробляти абразивними матеріалами.
Плями з стекол слід видаляти спеціальними засобами, використовуючи бавовняні серветки.

Вся продукція PORTA, що надходить на ринок України, сертифікована. Це стосується також металевих, технічних і вогнестійких дверей.

Гарантійні терміни на продукцію PORTA відрізняються в залежності від типу виробу:
— 2 роки — на вхідні зовнішні дерев’яні двері
— 3 роки — на вхідні зовнішні дерев’яні двері, якщо установка здійснювалася бригадою сертифікованих PORTA монтажників
— 3 роки — на всі вироби PORTA, крім зазначених вище
— 5 років — на всі вироби PORTA, якщо установка здійснювалася бригадою сертифікованих фабрикою PORTA монтажників
Умови гарантії докладно описані в паспорті кожного виробу PORTA.
Крім того, вироби PORTA забезпечені безстроковим післягарантійним обслуговуванням бригадою сертифікованих монтажників.

Детальніше на сторінці про гарантійне обслуговування.