Про салон

Салон-магазин «Дверi»

Салон-магазин «Двері» в місті Запоріжжі відкрито в 2006 році для розширення співпраці з фабрикою дверей Porta KMI Poland, яке розпочато в 1997 році фірмою «ВІСТ-Запоріжжя». Наш салон-магазин підтримує весь асортимент дверей, вироблених фабрикою Porta (Порта Доорс). За роки співпраці з фабрикою Porta нами реалізовані поставки дверей на безліч громадських, соціальних і приватних об’єктів по всій Україні. Porta є найбільшим виробником дверей в Польщі і включає в себе кілька заводів, що спеціалізуються на виробництві різних типів дверей, наприклад польські міжкімнатні двері, польські вхідні двері. У свою чергу, до складу групи Porta KMI Poland входять дві фабрики міжкімнатних дверей — з виробництва дверей з синтетичним покриттям та з виробництва дверей з натурального дерева і шпонованих дверей. Вхідні, металеві та спеціальні двері виділені також в окреме високотехнологічне виробництво.

Экспозиция дверей 1
Салон дверей

Наші кліенти

Нашими клієнтами є підприємства і приватні компанії не тільки м.Запоріжжя та Запорізькій області, а також регіонів Південно-Східної і Центральної України.

Двері Porta знайшли своє застосування на промислових підприємствах, в громадських і державних установах з великою інтенсивністю руху, житлових будинках і офісних приміщеннях, медичних установах, готелях, будинках відпочинку і санаторіях, торгових центрах, магазинах, ресторанах, кафе та інших місцях широкого призначення.

 • Пологи
 • Мелитополь
 • Бердянськ
 • Маріуполь
 • Кирилівка
 • Дніпро
 • Кам’янське
 • Кривий Ріг
 • Кременчуг
 • Черкаси
 • Харків
 • Полтава
 • Кам’янець-Подільський
 • Львів

Модельный ряд

Зараз асортимент продукції PORTA налічує понад 650 моделей. Це двері, різноманітні за конструкцією, колірного рішення, виду покриття і функціональному призначенню. Среди них міжкімнатні, внутрішні та зовнішні вхідні двері, розсувні,  складаніта технічні двері. Ряд моделей має спеціальними технічними властивостями: підвищена звукоізоляція, вогнестійкість, димонепроніцаемость, акустична ізоляція і протизламність.

Экспозиция дверей 3
Экспозиция дверей 4

Сьогодні в салоні «дверi» представлені 65 моделей дверей Porta в комплекті з коробками і фурнітурою. З них 11 комплектів представлені моделями зовнішніх, технічних і складних дверей. Щорічно відбувається оновлення виставкової експозиції, на якій покупці можуть побачити нові моделі, кольору, покриття, коробки, аксесуари.

Послуги

Досвідчені фахівці салону-магазину «Двері» щодня проводять технічну консультацію з метою надання допомоги покупцям у виборі своїх дверей. Для прийняття остаточного рішення до покупців організується виїзд бригади фахівців для проведення вимірів, які надалі виробляють швидку та професійну встановлення дверей.

Про виробника PORTA KMI POLAND

В даний час група PORTA налічує 6 фабрик, а обсяг виробництва складає понад 65 тис. комплектів полотен та коробок на місяць . Фірма є виробником №1 у Східній та Центральній Європі з часткою експорту 25% у 33 країнах.

Фабрика Porta

Сучасний технопарк дозволяє використовувати сучасні і автоматизовані технології продукції, завдяки чому якість дверей знаходиться на високому рівні, і які дозволяють дбайливо ставитися до навколишнього середовища. При виробництві виробів PORTA застосовує екологічно чисті матеріали від провідних світових виробників. Сучасний сміттєспалювальний завод виробничих відходів повністю забезпечує потребу фабрики в тепловій енергії.

Портфолио компании включает три бренда:

Logo Porta

Porta – прапорний бренд фірми PORTA – найпопулярніший завдяки виробництву універсальних та складних дверей, призначених для житлових приміщень, офісів та громадських будівель.

Logo Villadora

Villadora — лінія ексклюзивних дверей для вишуканих інтер’єрів з багатим дизайном та високою якістю

Logo Verte

Verte — це колекція дверей, що поєднує просту форму та безліч варіантів покриття в модних теплих тонах з різним вибором скління під індивідуальний смак покупця.