Монтаж дверей

Професійна установка дверей — це одна з найголовніших складових терміну служби дверей. Установка — процедура серйозна і відповідальна, і що найголовніше вимагає грамотних фахівців, які працюють з сучасними електроінструментами. Досвідчений майстер по установці дверей завжди повідомить замовнику, що монтаж можна починати тільки після завершення етапу чистової обробки, коли стіни вже вирівняні, зашпакльовували, оштукатурені і пофарбовані, завершені всі мокрі роботи і всі елементи приміщення висушені. Фахівці-монтажники салону «Дверi» пройшли навчання на фабриці PORTA KMI Poland і є сертифікованими фахівцями з виконання роботи по монтажу всього асортименту виробів. Своєю чергою, наявність професійного інструменту забезпечує якісну установку міжкімнатних дверей.

Монтаж дверей Porta

Послуги з установки дверей починаються задовго до фактичного початку операції під назвою монтаж та установка міжкімнатних дверей. Покупець ще на етапі вибору дверей повинен потурбуватися про виміри дверних прорізів під майбутні двері. Навіть якщо Ви (або Ваш робочий) володієте необхідними навичками та кваліфікацією, наша порада — викликати замірника з фірми продавця, бо у різних моделей дверей свої конструктивні особливості, які необхідно враховувати при монтажі та експлуатації дверей.

Наприклад, монтаж дверної коробки з МДФ товщиною 100 мм вимагає вищого та ширшого отвору, ніж монтаж регульованою дверної коробки. А також передбачає додаткову установку дверної лиштви.

Підготовка до монтажу дверей

Недостатньо придбати міжкімнатні двері або вхідні двері з установкою. До формування дверного отвору треба ретельно підготуватися. Будьте присутніми особисто при вимірах, щоб розв’язувати всі питання та отримати консультацію на місці для планування розмірів прорізів, відкривань, моделей, особливостей установки. Пам’ятайте, що підготовка отвору для установки дверей книжка або установки двері гармошка, а тим більше під монтаж розсувних дверей істотно відрізняється від підготовки прорізів під орні двері. У них треба передбачити заставні під розсувну систему або посилення в підлозі під установку поворотної осі полотна.

Не рекомендується установка дверей в широкий отвір бо, якщо навіть лиштва і закриє краю отвору, шар монтажної піни буде товщі, ніж необхідно за технологією і не забезпечить надійну фіксацію дверної коробки в отворі. Намагайтеся дотримуватися рекомендованих монтажні розміри.

Виклик майстра на заміри

Ви можете викликати замірника на будь-якій стадії ремонту приміщення та отримати кваліфіковану консультацію з підготовки дверних прорізів. Враховуйте, що від дати замовлення до дня постачання дверей на об’єкт проходить від 45 до 60 днів (в залежності від характеристик дверей, які ви замовляєте). Тому Ви можете запрошувати майстра з урахуванням зазначених строків постачання дверей, навіть не маючи остаточної обробки стін і готової підлоги. Ви і ваша бригада будівельників повинні точно виконати вказівки майстра по створенню отвору по ширині і з точністю до 10 мм спрогнозувати, яким буде рівень готового підлоги і остаточна товщина стіни з кахлем, шпалерами, фарбуванням і т.д. На підставі трьох цих параметрів (ширина отвору, висота отвору і товщина стіни в отворі) буде складена точна специфікація Вашого замовлення.

Замовити установку міжкімнатних дверей можна і телефоном, головне, щоб всі підготовчі роботи були виконані відповідно до рекомендацій майстра.

Після того, як об’єкт підготовлений до монтажу міжкімнатних дверей, на об’єкт доставляються двері, і бригада монтажників приступає до робіт.

Не викликайте монтажника, якщо у Вас не настелені підлоги, бо двері завжди встановлюються на готову підлогу.

Демонтаж дверей

Часом до проведення вимірів необхідно провести демонтаж дверної коробки, ціна якого невисока і процес не дуже трудомісткий в порівнянні, наприклад, з демонтажем вхідних дверей, ціна якого набагато вище. Але пам’ятайте, що демонтаж вхідних дверей треба проводити одночасно з монтажем вхідних дверей, інакше ваш об’єкт виявиться незачиненим на деякий час.

Монтаж дверей Porta

Для якісного виконання робіт монтажники повинні мати достатній і чистий простір для роботи.

Процеси установки різних типів дверей схожі між собою, але в кожному з них є специфічні нюанси. Після перевірки рівня підлоги і якості підготовки дверного отвору приступають до складання та встановлення дверної коробки без порога. Потім йде установка дверних петель і навішуються дверні полотна. Після перевірки працездатності виробу дверна коробка фіксується згідно з технологічною картою вироби і після цього проводиться монтаж лиштви і установка дверних ручок. Як правило, міжкімнатні двері поставляються фабрикою Porta без порога, але, при наявності особливих вимог у замовника, можлива установка дверей з порогом. Типи пропонованих порогів: нержавіючий з гумовим ущільнювачем (кріпиться на підлогу) і випадає з полотна гумовий багаторядний ущільнювач.

Розцінки на установку дверей встановлюють, як правило, на монтаж одностулкового полотна на товщину стіни 100 мм. Фактично вартість установки міжкімнатних дверей дуже залежить від товщини стін в отворі, від наявності сполучних планок, від того, одно- або двостулкові двері і інших нюансів. В цілому ж відповісти на питання замовника «скільки коштує встановити міжкімнатні двері» монтажник зможе, лише врахувавши всі особливості об’єкта установки. Те ж саме відноситься й до питання замовника «демонтаж дверей ціна». Через це вартість монтажу міжкімнатних дверей не описується прайс-листом на установку дверей, а визначається з кожним замовником індивідуально.

Що стосується придбання вхідних дверей в квартиру ціна з установкою, то в цьому випадку, як і при монтажі сталевих дверей (монтаж металевих дверей), додається фактор надійного кріплення дверної коробки в стіну і облагородження укосів, що впливає на ціну монтажу вхідних дверей.

Самостійний монтаж дверей

Самостійний монтаж дверей процес досить складний, з великою кількістю тонкощів і нюансів, від правильного і точного виконання яких залежить кінцевий результат. Перед тим, як здійснити заміну дверей, необхідно здійснити попередню підготовку приміщення. У нашій статті про нюанси монтажу міжкімнатних дверей ми докладно розглянули моменти, дотримання яких вкрай важливо, і зажадає від Вас пильної уваги, якщо Ви вирішили встановити двері самостійно. А ось тут Ви знайдете відповіді про те, як можна виправити похибки підготовки отвору або помилки самостійного монтажу.