Можливості заощадити при покупці дверей PORTA

Між економією і жадібністю дві великі різниці.

Вибравши якісний і досить дорогий виріб, не соромно спробувати і заощадити на цій покупці.
Друга ж властивість (жадібність!) змушує купити найдешевший і не найякісніший виріб, а потім вкладати в нього додаткові кошти, щоб довести його до досконалого рівня.
А тепер кілька важливих і корисних порад:
1. Довіряйте професіоналам! Наш стаж співпраці з польською фабрикою дверей PORTA з 1997 року (а це 24 рік!). Вся продукція PORTA сертифікована в Україні.
2. Слідкуйте за трендами! Фабрика PORTA постійно розвивається, і ми йдемо в ногу з нею, постійно оновлюючи виставкову експозицію. У нас в салоні близько 60 комплектів дверей різних моделей!
3. Вибирайте повний комплекс послуг. До ваших послуг — безкоштовна професійна консультація по вибору дверей, технічна інформація, організація попередніх замірів на об’єкті і фінішна здача встановлених у вас дверей.
4. Не економте на професійному монтажі! Це складний процес, який вимагає певних навичок, досвіду і інструментів. Довірте його професіоналам, щоб не платити двічі за перевстановлення того виробу, на монтажі якого ви намагалися заощадити. Гарантія на монтаж — додатковий стимул не віддавати цей процес на відкуп непідготовленим виконавцям.
5. Скористайтеся правом гарантії! Наша гарантія на двері від виробника від 3-х до 10-и років (в залежності від моделі двері) і гарантія на установку — 1 рік.
Перераховані вище фактори також економлять ваші гроші, ваш час і ваші нерви, що, погодьтеся, важливо.

Загалом, покупка дверей — це раціональний процес, заснований на знаннях та вподобаннях з урахуванням вимог до якості і надійності дверей вашого будинку.
А ось де можна реально і розумно заощадити — це на демонтажі старих дверей в своєму будинку або квартирі. Це може виявитися не складно, але економію коштів дасть однозначно.
Ми, зі свого боку, готові допомогти вам зробити розумний і економічний вибір без шкоди якості та довговічності дверей вашого будинку.

Ви також можете почати економити з нашою допомогою.

Наш салон-магазин:
— дарує вам 100 грн. при покупці кожного комплекта дверей, якщо перший запит від вас прийшов он-лайн
— при пошуку дверей на сайті знайдіть значок «Лідер місяці» і отримаєте додаткову знижку 3% при покупці дверей в цьому місяці
— по завершенні покупки отримаєте корисний для будинку подарунок за відгук в Google про наш товар і обслуговування.