Доставка дверей

Доставка дверей, як і будь-якого іншого делікатного товару, вимагає від виконавця наявність навичок і акуратності. Для того, щоб виконати якісно доставку дверей до клієнта, двері повинні бути, в першу чергу, прийняті від виробника на наш склад, перевірені на відсутність дефектів і занурені в автомобіль для доставки дверей покупцеві.

Способи доставки

  • До об’єкта покупця
    Доставка дверей здійснюється до об’єкта покупця і після вивантаження дверей з машини відповідальність за збереження дверей переходить до покупця. Але і на короткій відстані від машини до приміщення, де двері будуть встановлені, вони можуть бути пошкоджені при занесенні в приміщення. Особливо часто таке відбувається на вузьких сходових клітинах, в захаращених проходах, при заметах важких вхідних і міжкімнатних дверей.
  • З занесенням на об’єкт
    Для того, щоб убезпечити себе від неприємностей на стадії доставки, клієнти мають право замовити послугу з доставки дверей з занесенням на об’єкт. У цьому випадку відповідальність від продавця до покупця переходить безпосередньо всередині будинку або квартири, куди здійснюється доставка дверей.

Транспортування дверей

Доставка дверей

Доставка дверей на нашій фірмі здійснюється спеціалізованим транспортом, призначеним для доставки дверей і містяться в чистоті і сухості.

Чому це важливо?

Деякі клієнти не надають значення таким дрібницям і приїжджають на склад одержувати двері самовивозом на автомобілях зі сміттям на дні кузова, який може зашкодити не тільки упаковку дверей, але і сам виріб.

Деякі клієнти намагаються вивозити двері на легкових автомобілях, салони яких не призначені для перевезення таких габаритних вантажів і тим самим піддають двері ризику бути пошкодженими при вштовхування і витягуванні дверей з салону автомобіля.

Пошкодження під час доставки

Найбільш характерні пошкодження, які клієнти завдають дверей при самостійному заметі на об’єкт, це пошкодження кутів дверних полотен. Основна причина — двері важкі, а непідготовлені працівники неакуратно кантуют їх в проходах або недбало ставлять на підлогу на один з кутів полотна.

Таких прикладів ми знаємо безліч. Уникнути таких безглуздих помилок і втрати часу на пошук винних допоможе замовлення нашої послуги під назвою Доставка дверей з занесенням на об’єкт.

Після того, як доставка дверей і їх занесення на об’єкт успішно завершені, можна приступати до монтажу дверей.